Taşlıtarla’da Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıdan hepinize merhaba sevgili dostlarımız. Yazılarımızda sizlere çokça bahsettiğimiz ve yıllardır sizin gibi birçok değerli müşterimizle buluştuğumuz Gaziosmanpaşa’dan sizlere biraz daha bahsedelim istedik. Çünkü sizin de bildiğiniz gibi Gaziosmanpaşa demeyle bitmez; onun güzel semtleri, değerli bir mazisi ve gözle görülür bir değişimi,gelişimi vardır.

Geçtiğimiz yıllarda birkaç bölgeye ayrılmadan önce Türkiye’nin en çok nüfusa sahip ilçesi olan Gaziosmanpaşa’nın temelleri 1950’li yıllarda çorak, taşlık bir arazide atıldı. Uzun yıllar bu topraklara ”Taşlıtarla” denildi ve günümüzde bu isim Gaziosmanpaşa’nın üç büyük semtinden birine verildi. İlk yerleşimleri göçmen vatandaşlarımızın gerçekleştirdiği Taşlıtarla, yıllar içerisinde İstanbul şöyle dursun Türkiye’nin dört bir yanından göç aldı.

İşin açığı artık birçok farklı insana, kuruma, işyerine, ortama ev sahipliği yapan Gaziosmanpaşa’da, Taşlıtarla biraz eski ve eksik kaldı. Ancak son yıllarda başlayan kentsel dönüşüm projeleriyle çehresi hızla değişen semtin değeri de gün geçtikçe artmakta. Gaziosmanpaşa’nın her noktasında evden eve nakliyat yaptığımız için biz de bu gelişmeleri yakından gözlemleme fırsatı buluyor ve birçok farklı konut tipini içerisinde barındıran yeni Taşlıtarla’ya taşınmak isteyen ya da iş olanaklarını değerlendirmek isteyen siz müşterilerimize evden eve, işten işe nakliyat hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sunmaya devam ediyoruz.

Sözün özü İstanbul’un her noktasında kaliteli, güvenilir, hızlı ve ucuz nakliyat hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Görüşmek üzere..