Taşlıtarla’da Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıdan hepinize merhaba sevgili dostlarımız. Yazılarımızda sizlere çokça bahsettiğimiz ve yıllardır sizin gibi birçok değerli müşterimizle buluştuğumuz Gaziosmanpaşa’dan sizlere biraz daha bahsedelim istedik. Çünkü sizin de bildiğiniz gibi Gaziosmanpaşa demeyle bitmez; onun güzel semtleri, değerli bir mazisi ve gözle görülür bir değişimi,gelişimi vardır.

Geçtiğimiz yıllarda birkaç bölgeye ayrılmadan önce Türkiye’nin en çok nüfusa sahip ilçesi olan Gaziosmanpaşa’nın temelleri 1950’li yıllarda çorak, taşlık bir arazide atıldı. Uzun yıllar bu topraklara ”Taşlıtarla” denildi ve günümüzde bu isim Gaziosmanpaşa’nın üç büyük semtinden birine verildi. İlk yerleşimleri göçmen vatandaşlarımızın gerçekleştirdiği Taşlıtarla, yıllar içerisinde İstanbul şöyle dursun Türkiye’nin dört bir yanından göç aldı.

İşin açığı artık birçok farklı insana, kuruma, işyerine, ortama ev sahipliği yapan Gaziosmanpaşa’da, Taşlıtarla biraz eski ve eksik kaldı. Ancak son yıllarda başlayan kentsel dönüşüm projeleriyle çehresi hızla değişen semtin değeri de gün geçtikçe artmakta. Gaziosmanpaşa’nın her noktasında evden eve nakliyat yaptığımız için biz de bu gelişmeleri yakından gözlemleme fırsatı buluyor ve birçok farklı konut tipini içerisinde barındıran yeni Taşlıtarla’ya taşınmak isteyen ya da iş olanaklarını değerlendirmek isteyen siz müşterilerimize evden eve, işten işe nakliyat hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sunmaya devam ediyoruz.

Sözün özü İstanbul’un her noktasında kaliteli, güvenilir, hızlı ve ucuz nakliyat hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Görüşmek üzere..

GOP Mahallelerinde Nakliyat

Güzel bir hafta olması dileklerimizle, en güzel pazartesiler sizin olsun değerli müşterilerimiz. Allah sizleri pazartesi sendromundan, gıcık patrondan ve asabi servis şoförlerinin beceriksizliğinden korusun!

Bu yazımızda Gaziosmanpaşa Evden Eve nakliyat için çok önemli diğer bir husus olan mahallelere değineceğiz. Bildiğiniz gibi sokaklar mahalleleri, mahalleler caddeleri, caddeler semtleri ve semtler de ilçeleri oluşturur. Semtlerinden bahsettiğimiz Gaziosmanpaşanın, şimdi bir de mahalle ve caddelerinde evden eve nakliyattan bahsedelim. Ofisten ofise nakliyatı da unutmayalım tabii.

Gaziosmanpaşa ilçemiz toplamda 16 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleleri listeleyecek olursak;

 1. Bağlarbaşı Mahallesi
 2. Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi
 3. Fevzi Çakmak Mahallesi
 4. Hürriyet Mahallesi
 5. Karadeniz Mahallesi
 6. Karayolları Mahallesi
 7. Karlıtepe Mahallesi
 8. Kazım Karabekir Mahallesi
 9. Merkez Mahallesi
 10. Mevlana Mahallesi
 11. Pazariçi Mahallesi
 12. Sarıgöl Mahallesi
 13. Şemsipaşa Mahallesi
 14. Yeni Mahallesi
 15. Yenidoğan Mahallesi
 16. Yıldıztabya Mahallesi

Gördüğünüz gibi mahalle sayısı oldukça fazla. Her birinden defalarca geçtiğimiz, her birindeki birçok aileyi memnun bıraktığımız, birçok ofisi sorunsuz taşıdığımız bu mahallelerden tek tek bahsetmek sizi sıkar, bizi de yorar efendim. Belki gelecek yazılarda bahsederiz.

Ancak, kısaca şöyle diyelim. Gaziosmanpaşa sınırları içerisinde, hatta İstanbul sınırları içerisinde bir bebek doğsun, inanın orada da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Bir cenaze evi kurulsun; inanın orada da ofisten ofise nakliyat hizmeti veriyoruz. Tüm Gaziosmanpaşa’yı, tüm Gaziosmanpaşa mahallelerini çepeçevre sardık ve sizin için kolları sıvadık. Güvenli, hızlı ve ucuz evden eve nakliyat bir tık uzağınızda, hemen arayın!