Küçükköy’de Sizlerleyiz

Ülkemiz için böylesine önemli ve değerli bir günden herkese merhaba. Alanur Nakliyat İstanbul’un her noktasında ve Gaziosmanpaşa’da evden eve ve ofisten ofise nakliyat faaliyetlerine tam gaz devam ediyor.

Gün geçtikçe artan müşteri sayımız bizleri şımartıp rahatlatmıyor, aksine bizlere daha büyük bir sorumluluk bilinci yükleyor ve kalite kaygısı veriyor. Ekiplerimiz bu güzel şehrin her mahallesini en ince ayrıntılarına kadar tanırken siz değerli Küçükköy sakinlerine en uygun taşınma rotasını bulmakta da yardımcı oluyor.

Tarihiyle ve üç ilçenin kesişim noktasında olmasıyla Küçükköy nadide bir semt. Gün geçtikçe artan kentsel dönüşüm projeleriyle semtin çehresi hatrı sayılır derecede değişirken bu projeler semte dışardan gelen insan sayısını da artırıyor.

Sizler de evinizi, işinizi İstanbul’un herhangi bir noktasına güvenle taşımak istiyorsanız bizi tercih edin. Eşyalarınıza birer emanet gözüyle bakıp teslim noktasına en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmaya çalıştığımızı belirtmek isteriz. Fiyatlarımızda indirimlerimiz söz konusudur. Hemen iletişime geçin, yardımcı olalım.

Sağlıcakla kalın..